Funclub z nową ofertą na sezon LATO 2011

15 października biuro podróży Funclub otworzyło sprzedaż imprez turystycznych z oferty LATO 2011. Klienci firmy wypoczywać mogą w 43 hotelach zlokalizowanych w 23 destynacjach. Biuro oferuje również więcej pomysłów na imprezy typu wypoczynek i zwiedzanie.

Nowością letniego katalogu jest trzydniowa wycieczka objazdowa Habsburskie Perły, w programie której przewidziano zwiedzanie najważniejszych zabytków Budapesztu, Wiednia i Pragi.

Biuro Podróży Funclub zaprasza również do zwiedzenia wybrzeża Morza Adriatyckiego z Parkiem Narodowym Plitvickie Jeziora i jego 16 jeziorami połączonymi 72 wodospadami.

W ofercie znajduje się również kilka nowych programów zwiedzania Paryża: bardziej rozbudowana wycieczka objazdowa Paryż Komfort, podróż nie tylko dla najmłodszych – Paryż Parki Rozrywki oraz impreza Paryż plus Zamki nad Loarą.

Turyści wyjeżdżający z Funclub wybrać będą się mogli również na północ starego kontynentu, by odwiedzić Perły Północy – Kopenhagę, Malmo, Lund, Gotoborg, Oslo i jedną z najpiękniej położonych stolic Europy – Sztokholm.

Firma zaprasza również na wycieczką objazdową Giro d’Italia, podczas której klienci zobaczą zabytki Rzymu, Watykanu, Florencji i Wenecji oraz odwiedzą Sycylię.

Touroperator zaprasza również do zwiedzenia zabytków europejskiej architektury podczas wycieczki Skarby Galii.

Pomysłem na oderwanie się od codzienności mają być dziewięciodniowe programy wypoczynkowe w najpiękniejszych kurortach Europy. W tym roku Funclub rozszerzyło ofertę o kolejne destynacje. W Hiszpanii zaprasza do Tossa de Mar oraz na Majorkę do El Arenal. Funclub pojedzie również na Lazurowe Wybrzeże. Nowym pomysłem na wypoczynek w Chorwacji jest urlop w Baśka Voda, ośrodku turystycznym Riwiery Makarskiej. Firma poleca również wypoczynek ze zwiedzaniem miast europejskich: urlop w Hiszpanii ze zwiedzaniem Paryża i Wenecji, wczasy w Chorwacji ze zwiedzaniem Wiednia i Bratysławy oraz wypoczynek w Grecji ze zwiedzaniem Belgradu i Budapesztu. Nowością jest także impreza W słońcu Toskanii.

Nowe programy wycieczek to nie jedyna zmiana w Funclubie. Od tego sezonu turystycznego, za sprawą urządzeń Inter-Media-Travel firmy Elwro, każdy autobus Funclub’u jest autobusem internetowym. Na pokładzie autokarów turyści otrzymają bezprzewodowy dostęp do internetu.

Jednocześnie Funclub wprowadza możliwość rezerwacji ulubionego miejsca w autokarze. Wkrótce na stronie internetowej www.funclub.pl pojawi się także możliwość wykonywania płatności online.

Wraz z nową ofertą przygotowany został katalog LATO 2011. Odświeżona została szata graficzna i forma katalogu. Cała oferta znajduje się na 152 stronach.