Nowa zimowa oferta Funclub’u i Piotrodwakacji.pl

Do 11 października obowiązuje nowa promocja w biurze podróży Funclub: Wcześniej – Taniej. W ramach oferty otrzymać można rabat na wyjazd narciarski z katalogu Zima 2010/2011 do 10 proc. Nową ofertę wyjazdów narciarskich wprowadziło również biuro Piotrodwakacji.pl.

Chcąc skorzystać z promocji Wcześniej – Taniej w Funclub należy zarezerwować wybrany wyjazd narciarski z oferty zima 2010/2011 do 11 października i uiścić opłatę rezerwacyjną w wysokości 50 proc. ceny imprezy turystycznej po uwzględnieniu rabatu. Zaletą oferty promocyjnej ma być możliwość jednorazowej, bezpłatnej modyfikacji rezerwacji bez utraty rabatu, zarówno jeśli chodzi o rodzaj imprezy, jak i termin. Jednocześnie wszystkie rezerwacje objęte promocją mają gwarancję niezmienności ceny.

W ofercie Funclub znalazły się wyprawy na stoki w Austrii, Francji, Szwajcarii i we Włoszech. Z myślą o rodzinnym urlopie zimowym biuro podróży przygotowało ofertę dla najmłodszych narciarzy – Białe Przedszkole, które oddane jest do dyspozycji dzieci w godz. 10:00 do godz. 16:00. W tym czasie rodzice mogą doskonalić technikę jazdy na pobliskim stoku.

Od września nową ofertę wyjazdów narciarskich wprowadziło również należące do Funclub biuro Piotrodwakacji.pl. Ich wyróżnikiem mają być ceny „na studencką kieszeń” oraz rozbudowany program atrakcji poza narciarskich. Oferta skierowana jest do studentów i absolwentów w wieku od 18 do 30 roku życia.

W sprzedaży dostępne będą wyjazdy narciarskie do francuskich stacji – Les Deux Alpes, Risoul Vars i Valmenier oraz włoskich ośrodków – Livigno i Montecampione.

Nasza oferta studenckich wyjazdów narciarskich to przełom na rynku turystycznym, ponieważ jako pierwsze biuro turystyczne w Polsce, rozbudowaliśmy najistotniejsze elementy programu wyjazdu z punktu widzenia studentów, tj. atrakcje Apres Ski. W efekcie, ze studentami wyjeżdżać będą animatorzy czasu wolnego, którzy zadbają o imprezowy klimat zimowiska – mówi Prezes Zarządu biura, Piotr Sućko.

Pierwsi klienci Piotrodwakacji.pl zaufali organizatorowi studenckich wyjazdów tego lata, przebywając na wakacjach studenckich w Chorwacji, Hiszpanii, Bułgarii i Grecji.