Funclub oficjalnym przewoźnikiem Lecha Poznań

14 maja na stadionie klubu sportowego Lech Poznań odbyła się konferencja prasowa, na której Piotr Sućko, Prezes Zarządu Biura Podróży Funclub oraz Christian Schäder, Prezes Zarządu MAN Accounting Center podpisali kontrakt sponsorski z KKS Lech Poznań.

Na mocy umowy przez trzy następne lata Funclub będzie oficjalnym przewoźnikiem poznańskiego klubu sportowego, natomiast MAN – partnerem transportowym.

Wierzymy, że nasze wsparcie pomoże klubowi w odnoszeniu kolejnych sukcesów – powiedział Piotr Sućko.

Podczas konferencji prasowej zaprezentowano również nowy oficjalny autokar Lecha Poznań – MAN Neoplan Starliner C z 2010 roku. Będzie on przewozić piłkarzy poznańskiego klubu na wszystkie mecze rozgrywane na stadionach w innych miastach.

Nowy Neoplan Starliner C wyposażono w nowoczesny GPS, odtwarzacz DVD, telewizję satelitarną, analogową i cyfrową z czterema monitorami oraz internet bezprzewodowy. Dodatkowo, w autokarze istnieje możliwość odtworzenia prezentacji multimedialnych, które pomogą piłkarzom przeanalizować strategię meczu. W trosce o wygodę podróży obok środkowych drzwi umieszczono kuchnię zaopatrzoną w kostkarkę do lodu, mikrofalówkę, lodówkę i ekspres do kawy. W autokarze znalazło się również miejsce na dwa stoliki czteroosobowe, na których znajdą się dwa płaskie telewizory 15-calowe, z podłączoną konsolą PlayStation 3 i grą FIFA 2010.

Po bokach autokaru umieszczono logotyp klubu sportowego Lech Poznań oraz logo przewoźnika – Biura Podróży Funclub i partnera transportowego – MAN.