Prom Wolin na wyłączność

Unity Line przygotowała ofertę wynajęcia całego promu Wolin. Nowa propozycja przewoźnika umożliwia zorganizowanie dowolnej imprezy na morzu.

Chcąc zorganizować imprezę, bankiet czy spotkanie coraz częściej szukamy ciekawych, niespotykanych dotąd rozwiązań. Domowe przyjęcia czy wynajęcie lokalu niektórym już nie wystarczą. Nowa propozycja Unity Line daje możliwość wynajęcia całego promu na wyłączność i szansę na zorganizowanie oryginalnej imprezy na morzu. To, jak prom zostanie wykorzystany zależy tylko od wyobraźni organizatorów.

Każdy Klient może liczyć na indywidualne podejście i przygotowanie imprezy dostosowane do swoich potrzeb. Z przyjemnością wysłuchamy wszystkich oczekiwań i opracujemy oryginalną propozycję, która na długo pozostanie wszystkim gościom w pamięci – podkreśla Joanna Klimowicz, Zastępca Kierownika Pionu Pasażerskiego Unity Line ds. Turystyki Korporacyjnej.

Wolin to nowoczesny prom, na co dzień pływający na trasie Świnoujście – Trelleborg. Na jego pokładzie może przenocować 200, a bawić się nawet 500 osób (oferta przygotowana jest dla minimum 50 gości). Prom jest do dyspozycji w każdą sobotę, nie wypływa wtedy w swój regularny rejs do Trelleborga.

Oprac. JEN