Walentynkowy konkurs eSKY.pl

Nowy konkurs serwisu eSKY.plZakochaj się w Amsterdamie” umożliwi pięciu parom podróż do stolicy Holandii. By wziąć udział w losowaniu nagrody należy w pierwszym tygodniu lutego wejść na stronę eSKY.pl a następnie wypełnić formularz konkursowy o odpowiedzieć na cztery proste pytania, opisując swój wymarzony pobyt w stolicy Holandii.

blue canal at night in Amsterdam
Creative Commons License photo credit: joiseyshowaa

Dzięki walentynkowemu konkursowi każdy, kto odwiedzi stronę serwisu eSKY.pl, ma możliwość bezpłatnego pobytu w luksusowym hotelu w centrum stolicy Holandii. By mieć szansę na wygraną, należy na stronie konkursowej opisać wymarzoną podróż do Amsterdamu. Jedni marzą o wizycie w muzeum Vincenta van Gogha, zobaczeniu szkiców Rembrandta i spacerze wzdłuż oplatających miasto kanałów. Inni zastanawiają się jak wygląda słynna dzielnica czerwonych latarni, co można zobaczyć w muzeum erotyki lub planują dłuższy pobyt w jednym z popularnych coffee shopów.

Każda osoba, która w okresie od 1 do 7 lutego 2010 r. wypełni formularz konkursowy znajdujący się w zakładce Konkurs na stronie www.esky.pl, odpowie na cztery pytania i zdradzi jak wyobraża sobie idealną wizytę w Amsterdamie, weźmie udział w losowaniu pięciu atrakcyjnych nagród:

  • voucher dla 2 osób w 5-gwiazdkowym Hotelu Pulitzer
  • voucher dla 2 osób w 5-gwiazdkowym Hotelu Bilderberg Garden
  • voucher dla 2 osób w 4-gwiazdkowym Hotelu Swissôtel
  • voucher dla 2 osób w 4-gwiazdkowym Hotelu De Lastage Apartments
  • voucher dla 2 osób w 3-gwiazdkowym Hotelu Park Plaza Vondelpark

Najciekawsze opisy podróży zostaną opublikowane na stronie serwisu 10 lutego.